freegamers (freegamers) wrote,
freegamers
freegamers

Wonderful Wands мод для Minecraft

wonderful-wands-mod
Модифікація Wonderful Wands додає в гру Minecraft 1.6.4 кілька нових видів магічних паличок, що не порушують тендітний ігровий баланс віртуальної пісочниці. Нові палички добре збалансовані для середніх і високих рівнів, оскільки вимагають для свого створення досить багато золота і смарагдів. Для виготовлення самої могутньої палички - Палички Смерті - гравцям буде потрібно зібрати чималу кількість черепів іссушітелей, що, звичайно ж, не так просто, особливо на початкових рівнях гри.Види паличок та їх особливості:

- Чи не магічна паличка. Дана паличка не володіє певними властивостями і чарівними здібностями. Вона просто охайно і красиво виглядає.
- Паличка для росту. Ця магічна паличка працює приблизно так само, як кісткова мука, і змушує рослини дозрівати набагато швидше. Варто відзначити, що на відміну від борошна, паличка для росту діє практично на всі рослини. До того ж за допомогою неї можна вирощувати мох на булижниках.
- Жезл прибирання. Збирає рослини і сільськогосподарські культури з великої території. Також добре справляється зі збором яблук з дерев.
- Добувна паличка. Видобуває будь-яку руду, яка може бути зруйнована кам'яної киркою. Паличка не може видобувати не гірничодобувні ресурси, як наприклад, деревину.
- Паличка заморозки. Практично миттєво заморожує воду в лід, тому відмінно підходить для створення у Minecraft мостів через ріки.
- Паличка зцілення. Підкидає миттєве зілля здоров'я.
- Паличка перлини Краї. Ця паличка викликає перли Краї при використанні.
- Паличка магічних снарядів. Ця паличка швидко випускає у ворогів магічні стріли.
- Паличка вогненних куль. Випускає у ворогів вогняні кулі, які завдають їм шкоди і підпалюють.
- Паличка смерті. Ця смертельно-небезпечна паличка закликає черепа іссушітелей і направляє їх в противника. Одне пряме попадання цієї паличкою може вбити кріпера.
Tags: minecraft, Майнкрафт
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments