freegamers (freegamers) wrote,
freegamers
freegamers

Apple анонсує рекордно високий попит на iPhone 6

apple6
Apple анонсувала 15 вересня, що змогла продати рекордну кількість айфонів в перший день попереднього замовлення - понад 4 млн моделей iPhone 6 і 6 Plus в продовження першої доби.

За повідомленням Тіма Кука, гендиректора Apple, передзамовлення на останні айфони встановлено новий рекорд для компанії, і їй не терпиться доставити свої найкращі пристрої замовникам починаючи з цієї п'ятниці.

Коштує новий iPhone куди дорожче, ніж система безперервної подачі чорнила. А от хто користі більше принесе ще не ясно.

iPhone5-BP-06
Причому, як кажуть на www.ixphone.net, попит на нові айфони перевищив початкову число поставок, виділених для попередніх замовлень. Тому за даними компанії значну кількість буде поставлено починаючи з п'ятниці і далі протягом вересня, а багато попередні замовлення планується забезпечити в жовтні.

Apple, як правило, не розкриває цифри про передзамовлення своїх пристроїв. Хоча треба нагадати, що минулого року компанія збула 9 млн пристроїв iPhone 5s і 5с в стартовий уїк-енд, а в позаминулому 5 млн моделей iPhone 5 під час аналогічної роздрібного продажу.

Нові айфони стали доступними в Австралії, Гонконгу, Канаді, Пуерто-Ріко, Сінгапурі, США, Японії і лише в трьох європейських країнах (Великобританії, Німеччини, Франції) починаючи з п'ятниці, 19 вересня.
Tags: apple, iphone 6, айфон
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments