freegamers (freegamers) wrote,
freegamers
freegamers

Як цікавіше грати в Майнкрафт

creeper-minecraft_2880x1800

Гра Майнкрафт - це дуже чудова та цікава гра, в якій люди можуть робити все, що їм тільки заманеться. Сам сенс у цій грі такий: побудувати будинок, знайти себе і влаштувати хорошу шахту і добувати в ній різні корисні копалини і все.

Але деякі люди ще краще грати з модами, які можуть додати багато чого, що буде допомагати вам грати або просто що-небудь змінить. Є мод, за допомогою якого можна літати у виживанні. Є спеціальна програма, з якою можна скачувати моди. Вона потрібна для того, що б ви не мучилися, тобто не заходили в інтернет і там ще втрачали час на пошуки відповідного вам мода.

Для гри Minecraft на сайті puppo.ru є ще текстури, які покращують графіку вашої улюбленої гри. Текстури є красиві, а є некрасиві. Я не раджу скачувати красиві текстури тим, у кого малопотужні комп'ютери, так як тоді у вас буде тупити сама гра Minecraft, а може бути навіть і вилітати.

У грі Minecraft є секрети, які часто зустрічаються в якій-небудь з печер. Наприклад, в печері Майнкрафт на http://puppo.ru/games/majnkraft.html є портал в світ Ендер і старий занедбані підземне місто, в якому вже ніхто не живе, звичайно крім монстрів. У місті є ще бібліотека, в якій дуже багато путини. Я вам кажу про павутину, щоб ви були обережні, тому що якщо в в неї залізете, то тоді в в ній будете повільно переміщатися. До речі, у світі Ендермана є монстри, які не будуть вас чіпати, звичайно якщо ви не будете їх чіпати. Ці монстри завжди носять у себе в руках якийсь блок. Якщо ви зачепите кого-небудь з тихий монстрів, то тоді він від вас транспортується у буде вас бити, так що швидше тікайте, якщо це трапитися.
Tags: minecraft, Майнкрафт, игры
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments