freegamers (freegamers) wrote,
freegamers
freegamers

Мультфільм Тачкі

Игры Тачки

Як знавець мультфільмів Pixar хочу сказати, що даний мультфільм, а саме Тачкі цілком відмінний, але все ж особисто я вважаю він міг бути куди більш цікавим.

Практично окрім бюджету в 120.000.000 $ подивитися його мало, що приваблює. Єдиний, але великий плюс - веселі персонажі, оптимістичні, розумні, які можуть допомогти один одному в біді, але більшого тут жаль нету.

Можливо, Тачкі я б назвав просто шедевром якби це був самий перший мультфільм Pixar, тоді б я просто не знав чого від них чекати, а тут я очікував саме все, що потрібно для гарного мультфільму. Зрозуміло тут майже все є.

Сама ідея не пахне якоюсь оригінальністю, та й сюжет особливо не надихає, дивитися за їздою машин, їх безглуздими діалогами не цікаво. Цей мультфільм для мене ніколи не буде нарівні з такими як «Корпорація монстрів», «У пошуках Немо», хоча мультик Тачки повинні все ж все подивитися.

На закінчення. Щороку будь-яка компанія випускає багато мультфільмів для дорослих і дітей, тому серед них Тачкі та онлайн ігри на http://gamead.net/games/flesh-igry-tachki.htm можна майже й не помітити, що і сталося у світовому прокаті, зібрав лише під 450.000.000 $, хоча міг рази в півтора, в два, але більше. Просто людям такі ідеї і експерименти з мультиками не особливо подобається. І все ж, я вражений, але очікував від Pixar великого.
Tags: pixar, Тачки, Тачкі
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments