freegamers (freegamers) wrote,
freegamers
freegamers

Angry Birds

Angry Birds

Мало тих, хто не знає цієї гри, і хто не проводив дуже багато часу, руйнуючи дивні конструкції войовничими пташками різних мастей, щоб помститися зеленим поросятам за викрадення яєць. Цю гру вже безумовно можна віднести до культових проектам для всієї родини. І, звичайно, не могла не виникнути версія Angry Birds для android та бешкотовні ігри онлайн.

Ця гра зберегла свої первозданний вигляд і на новій платформі, єдино тепер заряджати пташок і відправляти їх в політ треба не покажчиком миші, а тупанням пальцем по сенсорному монітора. Її графіка в стилі мультфільму, мила промальовування самих пташок і їх розгромної дію на бетонній-дерев'яної-скляні споруди, за яким ховаються дивні зелені свинки - все розчулює і в той же час не дає відірватися від Angry Birds онлайн на http://play-angry-birds.org/angry-birds-games, змушуючи ставити нові рекорди і пройти навіть найскладніші головоломки, щоб допомогти пташкам повернути своє майбутнє потомство!

До того ж простий інтерфейс, та відсутність зайвої ускладненості дозволяє стати цій грі розвиваючої координацію і логічне мислення для дітей! Рекомендуємо грати в angry birds онлайн - для прекрасного заняття під час очікування чого-небудь. Грати онлайн в Angry Birds завжди можна на сайті play-angry-birds.org, причому безкоштовно. Вдалого проходження!
Tags: android, angry birds
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments