freegamers (freegamers) wrote,
freegamers
freegamers

Флеш ігри Папа Луї

Папа Луи

Ця серія флеш ігор за участю талановитого шеф кухаря Папи Луї, є продовженням аркадной версії «Пригоди Папи Луї». Всі ваші клієнти викрадені, а овочі та продукти зійшли з розуму, піци і гамбургери атакують вас! Марті і Рита відправиться в Країну Мунка, щоб врятувати Папу Луї, а по дорозі потрібно знайти всі пастки, в яких заточені викрадені клієнти. До речі, врятовані не залишаться в боргу перед вами, кожен клієнт, якого ви врятували, стає новим персонажем, з унікальним зброєю і різними спеціальними навичками.

Ви можете проходити бродити по величезному казковому світу переходячи з рівня на рівень або навіть повертаючись на старі локації, для того щоб, проникнути в схованку, використовуючи нового персонажа. Так що наявність різних здібностей ваших клієнтів, допоможе вам у ваших пошуках. Всього на вашому шляху зустрінеться 28 персонажів, яких потрібно врятувати. Грайте кожним їх них по черзі, щоб перемогти диких монстрів країни Мунка!

Гра Ресторан Папи Луї

Папа Луї розширюється і відкриває новий ресторан тако, а Вас він призначає відповідальними за його розвиток! Допоможіть Мичу, і Меггі приймати замовлення, готувати м'ясо, і робити тако! В процесі гри на сайті http://www.dmitrix.net/games/igry-papa-lui.htm вам будуть відкриватися нові компоненти, соуси і приправи для приготування тако.

Використовуйте свої чайові і зарплату для модернізації закладу, щоб догодити як постійним відвідувачам, так і новим прискіпливим клієнтам, які віддячать вас підвищеними чайовими. А якщо Вам вдасться справити враження на ресторанного критика, то кількість чайових стане ще більше. Крім цього в грі доступна безліч нагород, які відкриють вам доступ до нових можливостей і прихованим інгредієнтам.
Tags: игры, папа луи, флеш, ігри
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments